Prevoz Ski Bus Vesti

SKI Bus Kopaonik

Tokom zimske sezone na Kopaoniku saobraća lokalni SKI Bus koji svakodnevno prevozi skijaše i putnike na relaciji od hotela Milmari (Vikend naselje) do Konaka i obratno, uz usputna stajališta.
Cena pojedinačne vožnje je 200 dinara/povratna karta 300 dinara. Karte su kupuju u SKI BUS-u, a red vožnje se striktno poštuje
Postoje tri prepodnevna i dva poslepodnevna polaska iz pravca Vikend naselja do Konaka  i po tri prepodnevna i poslepodnevna polaska iz pravca Konaka do Vikend naselja.
Red vožnje iz pravca Vikend naselja:

Stajalište Polasci/satnica
Glog – Milmari 08:30 09:30 10:30 15:30 16:30
Srebrna Planina 08:32 09:32 10:32 15:32 16:32
Kraljevi Čardaci 08:34 09:34 10:34 15:34 16:34
Čajetinska česma 08:36 09:36 10:36 15:36 16:36
Jasle 08:38 09:38 10:38 15:38 16:38
Mujen – vila Milmari 08:41 09:41 10:41 15:41 16:41
Zoned – Dobričina Bačija 08:43 09:43 10:43 15:43 16:43
Žičara Sunčana dolina 08:45 09:45 10:45 15:45 16:45
Hotel Putnik 08:49 09:49 10:49 15:49 16:49
Hotel Olga Dedijer 08:52 09:52 10:52 15:52 16:52
Konaci – Kopaonik 08:55 09:55 10:55 15:55 16:55

Red vožnje iz pravca Konaka:

Stajalište Polasci/satnica
Konaci – Kopaonik 09:00 10:00 11:00 15:00 16:00 17:00
Hotel Olga Dedijer 09:03 10:03 11:03 15:03 16:03 17:03
Hotel Putnik 09:06 10:06 11:06 15:06 16:06 17:06
Žičara Sunčana dolina 09:10 10:10 11:10 15:10 16:10 17:10
 Zoned – Dobričina Bačija 09:13 10:13 11:13 15:13 16:14 17:14
Jasle 09:17 10:17 11:17 15:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 09:19 10:19 11:19 15:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 09:21 10:21 11:21 15:21 16:21 17:21
Srebrna Planina 09:23 10:23 11:23 15:23 16:23 17:23
Glog – Milmari 09:25 10:25 11:25 15:25 16:25 17:25

Info Ski Bus: +381 64 085 99 25

error: