Prevoz Vesti

SKI Bus Kopaonik

Tokom zimske sezone na Kopaoniku saobraća lokalni SKI Bus koji svakodnevno prevozi skijaše i putnike na relaciji od hotela Milmari (Vikend naselje) do Konaka i obratno, uz usputna stajališta.
Cena pojedinačne vožnje je 200 dinara/povratna karta 300 dinara. Karte su kupuju u SKI BUS-u a red vožnje se strogo poštuje
Postoje dva prepodnevna i dva poslepodnevna polaska iz pravca Vikend naselja do Konaka  i dva prepodnevna i dva poslepodnevna polaska iz pravca Konaka do Vikend naselja.
Red vožnje iz pravca Vikend naselja

Stajalište Polasci/satnica
Glog – Milmari 08:30 09:30 15:30 16:30
Kraljevi Čardaci 08:33 09:33 15:33 16:33
Čajetinska česma 08:36 09:36 15:36 16:36
Jasle 08:38 09:38 15:38 16:38
Hotel Zoned 08:41 09:41 15:41 16:41
Žičara Sunčana dolina 08:45 09:45 15:45 16:45
Hotel Putnik 08:49 09:49 15:49 16:49
Hotel Olga Dedijer 08:52 09:52 15:52 16:52
Konaci – Kopaonik 08:55 09:55 15:55 16:55

Red vožnje iz pravca Konaka

Stajalište Polasci/satnica
Konaci – Kopaonik 09:00 10:00 16:00 17:00
Hotel Olga Dedijer 09:03 10:03 16:03 17:03
Hotel Putnik 09:06 10:06 16:06 17:06
Žičara Sunčana dolina 09:10 10:10 16:10 17:10
Hotel Zoned 09:14 10:14 16:14 17:14
Jasle 09:17 10:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 09:19 10:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 09:22 10:22 16:22 17:22
Glog – Milmari 09:25 10:25 16:25 17:25
error: