Prevoz Vesti

SKI Bus Kopaonik

Tokom zimske sezone na Kopaoniku saobraća lokalni SKI Bus koji svakodnevno prevozi skijaše i putnike na relaciji od hotela Milmari (Vikend naselje) do Konaka i obratno, uz usputna stajališta.
Cena pojedinačne vožnje je 200 dinara/povratna karta 300 dinara. Karte su kupuju u SKI BUS-u a red vožnje se strogo poštuje
Postoje četiri prepodnevna polaska iz pravca Vikend naselja do Konaka  i četiri popodnevna polaska iz pravca Konaka do Vikend naselja.
Red vožnje iz pravca Vikend naselja

Stajalište Polasci/satnica
Hotel Milmari 08:30 09:00 09:30 10:00
Kraljevi Čardaci 08:33 09:03 09:33 10:03
Čajetinska česma 08:36 09:06 09:36 10:06
Jasle 08:38 09:08 09:38 10:08
Vila Trag 08:39 09:09 09:39 10:09
Hotel Zoned 08:41 09:11 09:41 10:11
Žičara Sunčana dolina 08:45 09:15 09:45 10:15
Hotel Putnik 08:49 09:19 09:49 10:19
Hotel Olga Dedijer 08:52 09:22 09:52 10:22
Konaci 08:55 09:25 09:55 10:25

Red vožnje iz pravca Konaka

Stajalište Polasci/satnica
Konaci 15:30 16:00 16:30 17:00
Hotel Olga Dedijer 15:33 16:03 16:33 17:03
Hotel Putnik 15:36 16:06 16:36 17:06
Žičara Sunčana dolina 15:40 16:10 16:40 17:10
Hotel Zoned 15:44 16:14 16:44 17:14
Vila Trag 15:45 16:15 16:45 17:15
Jasle 15:47 16:17 16:47 17:17
Čajetinska česma 15:49 16:19 16:49 17:19
Kraljevi Čardaci 15:52 16:22 16:52 17:22
Hotel Milmari 15:55 16:25 16:55 17:25
error: